Badania podczas II Ogólnopolskiego i I Rzeszowskiego Mitingu Frame Running

16.09.2023
Badania podczas II Ogólnopolskiego i I Rzeszowskiego Mitingu Frame RunningBadania podczas II Ogólnopolskiego i I Rzeszowskiego Mitingu Frame Running

Centrum Medyczne PROMEDICA wspiera II Ogólnopolski
i I Rzeszowski Miting Frame Running.
 

Badania w trakcie mitingu

Jesteśmy niezmiernie dumni z tego, że mieliśmy okazję wesprzeć II Ogólnopolski i I Rzeszowski Miting Frame Running. To wydarzenie sportowe, które przyciągnęło wielu zawodników oraz miłośników sportu z całej Polski. Jednym z kluczowych elementów naszej obecności na tym wydarzeniu były przesiewowe badania okulistyczne, które przeprowadzali nasi doświadczeni specjaliści. Przesiewowe badania okulistyczne to procedura, która ma na celu wczesne wykrycie ewentualnych problemów ze zdrowiem oczu u pacjentów. Skupiają się one na ocenie wzroku oraz stanu oczu, w tym sprawdzaniu ostrości widzenia, poziomu soczewki i soczewki oka, ciśnienia wewnątrzgałkowego i wielu innych czynników wpływających na zdrowie oczu.

 

Czym są przesiewowe badania okulistyczne?

Dlaczego przesiewowe badania okulistyczne są takie ważne? Po pierwsze, pozwalają one na wczesne wykrycie ewentualnych problemów ze wzrokiem lub zdrowiem oczu, co może zwiększyć szanse na skuteczne leczenie i zapobieganie poważniejszym schorzeniom. Po drugie, stan zdrowia oczu może wpłynąć na ogólny komfort życia i jakość widzenia, dlatego regularne badania są kluczowe dla utrzymania dobrego stanu zdrowia.

 

 

Dla uczestników Mitingu Frame Running przesiewowe badania okulistyczne były dodatkowym atutem tego wydarzenia, które pomogło zadbać o ich zdrowie i zapewnić, że mogą cieszyć się sportowymi emocjami w pełni. Jesteśmy przekonani, że dbałość o zdrowie i profilaktyka to ważne elementy każdego wydarzenia sportowego, a my zawsze staramy się wspierać takie inicjatywy.

 

Dziękujemy organizatorom i uczestnikom za możliwość bycia częścią tego wyjątkowego wydarzenia i za zaufanie, jakim nas obdarzyliście.

Badania podczas II Ogólnopolskiego i I Rzeszowskiego Mitingu Frame Running