O nas

Posiadamy 20 letnie doświadczenie na rynku usług medycznych, nieustannie się rozwijamy oraz udoskonalamy naszą ofertę.

 

 

Centrum Medyczne PROMEDICA, działając na rynku krajowych usług medycznych nieprzerwalnie, dociera do coraz większej liczby pacjentów oraz przykłada wszelkich starań, aby pacjent był profesjonalnie potraktowany przez wysokiej klasy specjalistów, którym można zaufać.

O nas
O nas

Centrum Medyczne PROMEDICA powstało w 2001 roku. Zostało utworzone przez lekarzy specjalistów, którzy oferują swoim pacjentom fachową opiekę lekarską na najwyższym poziomie.

 

Naszym głównym celem jest indywidualne podejście do każdego pacjenta. Oferujemy profesjonalną i kompleksową opiekę medyczną dla całej rodziny.

 

Lekarze Centrum Medycznego Promedica mają odpowiednie doświadczenie i specjalizacje, które zdobywali między innymi w USA i Wielkiej Brytanii.

Leczymy pacjentów bezpłatnie w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia oraz prywatnie.

 

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem medycznym oraz zapewniamy diagnostykę na miejscu.

 

Działalność Centrum Medycznego Promedica nie ogranicza się jednak wyłącznie do woj. podkarpackiego – na terenie całej Polski, w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia, świadczymy również usługi realizowane w warunkach domowych z zakresu Pielęgniarskiej Opieki Długoterminowej, Żywienia Dojelitowego, a także Tlenoterapii.