E-rejestracja w Centrum Medycznym PROMEDICA

22.06.2022
E-rejestracja w Centrum Medycznym PROMEDICAE-rejestracja w Centrum Medycznym PROMEDICA

Szybki i prosty sposób aby zapisać się na wizytę do lekarzy POZ oraz lekarzy specjalistów, czyli platforma PSIM.
 

E-rejstracja

Jesteśmy dumni, że możemy zaprezentować Państwu naszą wygodną i nowoczesną usługę e-rejestracji pacjentów za pomocą portalu PSIM. Dzięki tej innowacyjnej platformie rezerwacja wizyt u naszych lekarzy stała się jeszcze prostsza i bardziej dostępna. Nie musisz już dzwonić i czekać w kolejce - teraz wszystko, co potrzebujesz zrobić, to zalogować się na portalu PSIM i zarejestrować się na wizytę u lekarza w naszym Centrum.

 

Czym jest PSIM?

PSIM (Podkarpacki System Informacji Medycznej) to platforma e-zdrowia która udostępnia możliwość rejestracji na wizytę w placówkach Centrum Medycznego PROMEDICA. Funkcjonalność rejestracji jest dostępna tylko dla pacjentów posiadających aktywne konto Pacjenta lub subkonto na portalu PSIM.

 

Więcej informacji na temat platformy można dowiedzieć się oglądając fil dotyczący PSIM (TUTAJ)

 

Lekarz POZ i lekarz specjalista - szybka rejestracja

Nasz priorytet to Państwa zdrowie i wygoda. Dlatego stawiamy na nowoczesne rozwiązania, które umożliwiają szybkie i sprawnie zarządzanie wizytami medycznymi. Portal PSIM to idealne narzędzie dla tych, którzy cenią swój czas i chcą mieć pełną kontrolę nad harmonogramem wizyt lekarskich.

 

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z e-rejestracji przy pomocy portalu PSIM. Czekamy na Wasze wizyty i troszczymy się o Wasze zdrowie z pasją i zaangażowaniem. Dla nas najważniejszy jest każdy pacjent!

 

Więcej informacji na temat PSIM znajdziecie w zakładce PSIM w menu głównym.

 

 

E-rejestracja w Centrum Medycznym PROMEDICA