Zapisy online do lekarzy specjalistów już dostępne

10.10.2023
Zapisy online do lekarzy specjalistów już dostępneZapisy online do lekarzy specjalistów już dostępne

Terminy na rok 2024 już dostępne! Zapisz się do swojego lekarza bez wychodzenia z domu.

Szybka e-rejstracja do lekarza.

Dzięki naszemu nowemu systemowi e-rejestracji pacjentów za pośrednictwem portalu PSIM (Portal Systemu Informacji Medycznej), możecie teraz w łatwy sposób umawiać się na wizyty u swojego lekarza specjalisty. Bez zbędnych oczekiwania i telefonowania, bez wychodzenia z domu.

Wszystko, co musicie zrobić, to wejść na REJESTRACJA ONLINE naszą stronę internetową i skorzystać z opcji rezerwacji wizyty. Wybierzcie datę i godzinę, która Wam odpowiada, a my zadbamy o resztę. Nasz zespół specjalistów jest gotowy, by was przyjąć na wizytę kontrolną, konsultację, badanie i wiele innych usług medycznych.

 

Czym jest PSIM?

PSIM (Podkarpacki System Informacji Medycznej) to platforma e-zdrowia która udostępnia możliwość rejestracji na wizytę w placówkach Centrum Medycznego PROMEDICA. Funkcjonalność rejestracji jest dostępna tylko dla pacjentów posiadających aktywne konto Pacjenta lub subkonto na portalu PSIM.

 

Więcej informacji na temat platformy można dowiedzieć się oglądając fil dotyczący PSIM (TUTAJ)

 

Nie zwlekajcie, zarezerwujcie już teraz termin, który Wam odpowiada, i zapewnijcie sobie spokój o swoje zdrowie na cały 2024 rok!

 

Zapisy online do lekarzy specjalistów już dostępne